LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

JAK JSEM HLEDALA TEN MATERIÁL PRO MĚ :)

Publikováno 04.03.2016 v 14:41 v kategorii Má cesta k modeláži a život s ní, přečteno: 294x

     Jako asi každá, která začínala, jsem si chtěla pořídit materiál, který nebude nijak drahý. Jelikož jsem byla doma s dítětem, tak jsem si to ani pořádně nemohla dovolit. Proto jsem pořád hledala levné značky, jak na aukru tak na mimibazaru. Ano, našla jsem tam produkty, samozřejmě byly buď čínské nebo polské. Popravdě ty polské mi celkem vyhovovaly, až na ty barevné gelíky. Ty opravdu moc nekryly.


        SLEDOVALA JSEM AKCE


     na modelaznehtu, kupovala jejich zlevněné EBD barevné gely. Ano, byla jsem mnokokráte naštvaná, že musím dát i tři vrstvy. Nehty vypadaly hrozně, když opomenu moji modeláž :), stále nebyla dokonalá. Chtěla jsem se i naučit malovat, ale vůbec mi to nešlo. Začala jsem tedy zase shromažďovat informace, zejména na facebooku. Zjistila jsem, že to prostě každým gelem nejde :) a že to není jen rukama. Než jsem se ale dopracovala k tomu, že opravdu musím více zainvestovat do barevných gelíků, trvalo mi to trošku. Jsem přesvědčená, že i Vám :). A je pravda, že jsem vydala opravdu strašné peníze za ty nekvalitní věci, že bych si za ně pořídila sice méně a zato kvalitní gely a byla bych spokojená :)


        I STAVEBNÍ GELY


     jsem nakupovala v akci. U stavebních gelů jsem byla více opatrná, tam jsem čínské výrobky teda vůbec nenakupovala. Měla jsem sadu, ta byla polského původu - s gely jsem byla ale spokojená. Jak už jsem zmínila, nakupovala jsem na modelaznehtu - vzala jsem si tam i stavební gely. Ale protože jsem neměla pořádně zkušenosti, s kterým se mi bude dobře pracovat, tak jsem si jak naschvál :) vybírala pořád ty špatné. Byly pro mě moc řídké, tekly. Časem jsem se naučila s těmi středně hustými i pracovat. Ale stále to nebylo ono.


        ČASEM JSEM NAKUPOVALA


     už všude možně - u všech možných značek. Ale zdaleka jsem nevystřídala všechny :) Ty drahé, jako je ReformA, CN apod. jsem nezkoušela. Dokonce mi ani ničím neučarovalo MK. Ano, určitě kdybych zabrousila mezi značky jako je INDIGO, CN, tak bych našla gely, které jsou super, pecka, kvalitní, hlavně ty barevné ;-) Ale nechtělo se mi za jeden 5 ml gel dávat 250 nebo 300 korun. Proto mě


        NAPADLO, ŽE SI NAJDU


     sama gely, které mi vyhovují. Našla jsem v Německu výrobce, který má skvělé gely - jak stavební tak i barevné, kamufláže, lesky a veškerý gelový systém. Stálo mě to dlouhé přemýšlení, zda nakoupit přímo u nich, jelikož to je velká investice. Nemohla jsem u nich vzít jeden či tři kusy a za "pár" korun. V té době už jsem si také hrála s myšlenkou, že bych tyto kvalitní výrobky prodávala i jiným holkám, že bych jim tak pomohla s výběrem. Byla jsem nadšená touto myšlenkou, zároveň mě to velmi unavovalo, zda do toho jít. Několik nocí jsem se převalovala, přemýšlela, byla myšlenkami i přes den někde jinde.


        BYL TO OBROVSKÝ RISK


     Ano, pokud nejde o život, nejde o nic. Jak mi opakovala má kamarádka. V nejhorším přijdu jen o pár desítek tisíc. No, o pár, investice to byla veliká a v podstatě jsem za ty hříšné peníze :) nepořídila nic. Měla jsem toho zoufale málo. Ale i tak jsem byla nadšená a měla jsem obrovskou radost. Udělala jsem si e-shop a těšila se na podnikání :) Samozřejmě to nebylo hned, musela jsem se


        SEZNÁMIT S FUNGOVÁNÍM


     Určitě si spousta z Vás myslí, že je to pohodička mít e-shop. Ne, není. Není to tak jednoduché. Přijít na to, kde co je, kam co dát, jak nastavit, jak sepsat potřebné informace, nafotit všechny produkty, aby zaujaly, upravit všechna fota v počítači, vše to nahrát na web, nesplést se v ničem.. Je to docela fuška. Obrovský kus práce. Až vše tohle jsem dala dohromady, trvalo mi to s malou 3 týdny, tak jsem mohla konečně začít s prodejem. Samozřejmě to nešlo hned.


        NIKDO LARA Profi Nails


     neznal a nechtěl si pořídit. Ne, přehnala jsem to - ne že nikdo :) - někdo se našel. Ale určitě to nebyly nehtařky, které už měly své materiály vyzkoušené a nechtělo se jim do nového. Což je zcela pochopitelné. Ale zákaznice ne našly, i když to nebylo nic velkého :).


        BYLO TO STÁLE MÁLO


     Holkám se barvy, stavebáky líbily. To ano. Ale nebyl výběr. Chtěly si vybírat a vidět toho více. Bohužel ze začátku to vůbec nešlo. Časem se mi podařilo najít dalšího dodavatele, který neměl tak vysoké podmínky, které jsem byla ještě schopná splnit. Nakoupila jsem další zboží. V tu dobu mě ale nenapadlo vzít si vzorky a vyzkoušet barvy. Bohužel některé jsem nemohla použít na prodej, protože bych se styděla je vůbec nabízet. Naštěstí to byla menší půlka. Se stavebními gely a dalším věcmi 

v té době pořízené, jsem byla velmi spokojená.


        ZÁKAZNIC PŘIBÝVALO


     Už se nabídka rozšířila a zákaznic bylo více a více. Byla jsem ráda, ale stále to nebylo natolik, abych si mohla pískat. Ano, každý začátek je těžký a každý s tím musí počítat. A co je nejdůležitější?


        VYDRŽET


     Překonat všechny překážky, brát je s úsměvem, jako zkušenost a hlavně VYDRŽET. Držet si to své a jít si za tím. I když mnohokráte máte pocit, že to už nedáte, sem tam se najde někdo, kdo se Vám snaží podkopnout nohy, kdo se Vám vysmívá, musíte VYDRŽET. Spousta dřiny, času u toho stráveného... Úspěch se dostaví. Trvá to, většinou ano, ale stojí to za to. Až se dostaví konečně úspěch, tak ale samozřejmě Vás čekají další překážky -        ZÁVIST


     Ta krásná vlastnost náš Čechů - jak se říká :) Závist. Ze začátku mě to štvalo - pomlouvání za zády, házení do shitových značek polské výroby či bůhví jaké (Mimochodem - ne všichni Poláci mají špatné výrobky, najdou se i ty uznávané ;-)). Potom jsem byla nějakou dobu zklamaná, nyní je to pro mě úsměvné, jak se některá konkurence snaží nemístnými komentáři shazovat neustále mou značku. Ale bohužel touto cestou je špatné jít.


     Pokud jste už na to sama nepřišla, tak časem přijdete, přijde si na to každý. A nejen v podnikání, ale v životě. Pomlouváním, závistí, zlobou člověk nic nedocílí, i když chvilku to tak vypadá - pro něj. Jen se to časem obrátí proti němu. Takhle to nefunguje, tohle není ten správný postoj.


        ALE JÁ SI VRÁSKY NEDĚLÁM :)


     Mě tohle nabíjí :) Vím, že se o mě ví :), že to dělám dobře, protože je zájem o LARA Profi Nails, protože se o této značce stále mluví, holky jsou spokojené, rády doporučují a bohužel někomu to leží v žaludku.


        ANO, NAJDOU SE VÝROBKY, KTERÉ


     všem nevyhovují. I to je pro mě zpětná vazba a je pro mě důležité vědět, zda jsou zákaznice spokojené. A pokud si někde přečtu, že výrobek nevyhovuje, je takový a makový a pokud je to v mých silách a najdu přesně to, co by mohlo dotyčné vyhovovat, určitě nabídnu :). Někomu může gel velmi vyhovovat, chválit si ho, jinému nemusí sednout. Každý jsme jiný ;-)


     Ale stále pro Vás vybírám materiál, který je kvalitní, od kvalitního certifikovaného výrobce. A pokud se najde výrobek, který má opravdu vadu, je to uvedeno na webu anebo pokud je to něco, co opravdu nestojí za to, to prodávat, vůbec to na web nevkládám.


     Díky tomu, že nakupuji přímo u výrobců, vím, kde jaký je, kolik jich je. Není jen jedna stáčírna, u které nakupují všichni tady z Evropy, je jich opravdu více :). A díky tomu mám přehled a vím, že naše materiály zejména řady exclusive můžu srovnávat s produkty značek jako je ReformA, First. Troufám si říct, že i jako je INDIGO, i když to je materiál amerického původu. Je kvalitní, ale náš materiál je srovnatelný.


      Pro mě je největším potěšením a odměna to, že jsou zákaznice spokojené. Pokud je problém, snažím se ho vyřešit, vyjít zákaznicím vstříc. Pokud něco nevyhovuje, snažím se nabídnout pro ně ideální řešení. Proto nabízím to, že před prodejem se každý na mě může obrátit a zkonzultovat výběr produktu. Vaše spokojenost je pro


        MĚ VELKÁ ODMĚNA,


     větší než peníze za produkty. Někdy bych je i rozdala jen, abych Vám udělala radost :) Bohužel to není reálné. Kdybych byla milionářka :D, tak ráda každou obdaruji a budu mít z toho radost :)


     Bohužel nemůžu tušit, která jaký produkt potřebuje či preferuje. Někdy se najdou i takové, které mají ode mě jeden produkt - ten jim nevyhovuje, proto zavrhne celou značku. Ano, je to každého věc, ale každá značka má něco,co Vám vyhovovat nebude. Proto se neváhejte na mě obrátit :) Ráda Vám pomůžu a poradím. A to myslím i třeba "jen" s modeláží či zdobením ;-)
Všem krásný den ;-)¨

Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz