LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

Kamufláž?

Publikováno 20.06.2015 v 22:04 v kategorii Začínáme, nebo než začneme, přečteno: 323x

Ještě dnes se najde spousta nehtařek, které nepoužívají kamufláž nebnevědí ani, co to je. A přitom je to báječná věc, která přivede nehet k dokonalosti. Dnes tak již běžná věc a mě udivuje, že ji profi nehtařky i s desetiletou praxí prostě neznají. Zřejmě to je důvod toho, že se dále ve své práci nezdokonalují a nejdou s trnedy dnešní doby. I když kamufláž bych už nepovažovala jen jako za trend, ale spíše jako za velmi nutnou a již základní věc při modeláži.
Ještě dnes se najde spousta nehtařek, které nepoužívají kamufláž nebo nevědí ani, co to je. A přitom je to báječná věc, která přivede nehet k dokonalosti. Dnes tak již běžná věc a mě udivuje, že ji profi nehtařky i s desetiletou praxí prostě neznají. Zřejmě to je důvod toho, že se dále ve své práci nezdokonalují a nejdou s trendy dnešní doby. I když kamufláž bych už nepovažovala jen jako za trend, ale spíše jako za velmi nutnou a již základní věc při modeláži.

Kamufláž či nehtový make-up slouží k prodloužení lůžka a k zamaskování nedostatků nehtů. Nehet s kamufláží daleko více lahodí oku než nehet, kde pod gelem prosvítá bílé lůžko a na špičce je pouze francouzská manikúra. Již si lze vybrat s mnoha odstínů - od natur přes dorůžova zbarvenou kamu až k béžové tmavší. Každé ruce lahodí jiný odstín, někdo preferuje kamufláž spíše přirozenějšího odstínu - natur a někdo má rád kamufláž zbarvenou trošku dorůžova.

Nehtový průmysl šel ještě dál a snaží se neustále svými výrobky vylepšovat Vaši práci a usnadňovat Vám ji. Místo klasické kamufláže je na trhu už i stavební kamufláž. O co se jedná? Stavební kamufláž dáváme na již připravený nehet. Tzn. po nanesení bonder gelu a prodloužení lůžka. Stavební kamufláží vymodelujete lůžko a potom doděláte francouzskou manikúru.
Stavební kamufláž jsem si zamilovala. Práce s ní je jednoduchá a rychlejší. V poslední době dávám přednost jí před klasickou  kamufláží.

Rozhodujete se stále ještě, zda si nehtový make-up pořídit? Určitě ano, nehet bez ní při francouzské manikúře opravdu není to pravé ořechové ;-)

Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz