LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

MAGNETICKÉ PIGMENTY

Publikováno 04.02.2017 v 20:51 v kategorii NAIL ART, přečteno: 76x

     Jak na magnetické pigmenty? Nanášejí se na vymodelovaný a pilníkem dopilovaný nehet. Skvěle kryjí, překryjí jakýkoliv barevný gel. Nicméně pod některé barvičky doporučuji stejné či podobné odstíny ;-).


     A jak tedy přesně na to?


     Na hotový nehet naneseme výpotkový barevný gel. Po jeho vytvzrení pigmenty aplikujeme do výpotku. Aplikátorem naneseme pigment a přitlačíme jemně na nehet. Dbejte na to, abyste na aplikátoru měli dostatek pigmentu, aby na něm nebylo ani málo ani moc. A takto aplikujeme po celém nehtu. Pigment nezalešťuji, "nepotírám" s ním nehet. Jen případný přebytek pigmentu setřu. Ihned po nanesení pigmentu dám lesk. Anebo můžete použít i řídký gel. Já mám třeba podkladový gel. A teď je řada na magnet. Přiložte těsně nad nehet. Dbejte na to, abyste se magnetem nedotkly nehtu. Nechte přiložené 15 - 20 sekund.

     V nabídce je pět odstínů. Můžete je použít na černý podklad. Nicméně modrý pigment doporučujeme dát na modrý gelík a MAGNETIC FAIRY dát na červený, růžový nebo fialový gel. Zde nechte magnet přiložený 20 sekund. Ostatní magnetické pigmenty jsou na podkladu LIGHT NUDE a stačí zde 15 sekund. Doporučuji po jednom nehtíku a šup vytvrdit do lampy. Po vytvrzení přejedeme měkkým pilníkem nebo blokem okraje nehtu, zaleskujeme a hotovo :)
Hezký den,
Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz