LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

MĚ NEOTRÁVÍTE :)

Publikováno 27.10.2016 v 21:51 v kategorii Má cesta k modeláži a život s ní, přečteno: 91x

     Poslouchám písničku Poison od Alice Cooper. Písničku miluju :) a přinutila mě napsat, že mě neotrávíte! :) Vy, kteří mi nefandíte, vy, které mne pomlouváte, smějete se mi, opravdu mně neotrávíte. Naopak, takové lidi mám ráda, protože mi ukáží mé nedostatky a dodají více síly a sebezdokonalování. Každou nemístnou poznámku beru, zamyslím se nad ní a posune mě o obrovský kus dopředu. Sem s nimi. Těším se na ně :)


     Takže - milé dámy, poslužte si. Pokud to dotyčné čtou, tak se poznávají :) Nic Vám zlého nepřeji, nepřeji to nikomu. Jen to, abyste došli k uvědomění, snad za pár let pochopíte, co jsem tím myslela. Ano, ještě před 3 měsíci mi bylo líto, když mě má "zákaznice" a "bývalá nehtařka" pomluvila jinde a pak se to šířilo mezi ostatními nehtařkami. Virtuální svět je rychlý. Ale milá dámo, mě nikdo nezničí a jestli pošpiní? Toť otázka. Nikdo není dokonalý, každý může chybovat i ta TOP nehtařka. A ten "dokonalý" člověk. Tím nechci říct, že jsem TOP nehtařka, nejsem.


     Třeba si to někdy uvědomíte. Já Vám to přeji :) je to hezký pocit. Ale k němu musíte dojít sama. Zlobou toho nikdy nedocílíte a to mě mrzí. Bohužel většina lidí hledá chyby na druhých a málokdy se pozastaví nad těmi svými. Třeba se chytnete za pusu a taky se svým životem něco uděláte. Nebojte, já na tom pracuji neustále :) Na dno a ani níže mě nedostanete, tam už jsem kdysi před lety byla a už se do něj nikdy nehodlám vrátit. Moje vnitřní síla a uvědomění mně to už ani nedovolí. Jestli máte potřebu někoho srazit na kolena, zde to máte marné. Najděte si někoho jiného. Anebo lépe: zapracujte samy na sobě. Tak si prospějete nejvíce ;-)


     A Vám všem přeji, abyste si z pomluv a z nenávisti ostatních nic nedělali. Berte to pozitivně. Až se to naučíte, nesmírně Vás to obohatí. Ať už v jakýmkoliv směru. Tito lidé nejsou Vašimi nepřáteli, ale učeteli. Oni Vám, sic nevybíravým způsobem, ukazují, co máte na sobě změnit, na čem je nutné ještě zapracovat. Děkujte jim za to. Mějte je za to rádi :) Uleví se Vám a svůj život posunete jiným směrem. Za čas uvidíte, že se Vám začalo dařit a stoupáte do výšin :) Přeji Vám mnoho úspěchů :)


Hezký den všem :)

Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz