LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

NIKDO NENÍ DOKONALÝ :)

Publikováno 26.07.2015 v 00:01 v kategorii Začínáme, nebo než začneme, přečteno: 282x

Říkáte si, jak asi začínaly profesionální nehtařky? Také měly problémy s modeláží, také se jim nedařilo? Nebo jsem jediná, které to prostě nejde? Určitě nejste sama, která si neví rady. Každý jsme nějak začínaly, někomu se dařilo lépe, někdo měl větší problémy. Ale s pílí a vytrvalostí


        SE MŮŽETE VYPRACOVAT K DOKONALOSTI.


Ano, opravdu je někdo natolik šikovný a zapálený, že se dokáže sám vypracovat bez cizí pomocí, bez kurzu. Jiné – a to snad podstatná část – potřebuje školení, aby pochopila různé techniky a naučila se správně modelovat nehty.


        STÁLE SE VÁM NEDAŘÍ „C“, DĚLAJÍ SE VÁM ODCHLIPY?


Neházejte flintu do žita. Nikdo nejsme dokonalí a praxí se nejlépe naučíme. Ano, je důležité trénovat, trénovat. To určitě slýcháváte dost často. Také jsem ze začátku měla problémy, jak správně vymodelovat "cé" oblouk.


        I JÁ JSEM NEUMĚLA VŠE HNED NAPOPRVÉ :).


Spíše jsem na nehet napatlala gel a poté pilníkem doladila do správného tvaru. Gel mi věčně zatékal ke kůžičce a já ho nestíhala otírat. Měla jsem ale pro začátečníka dost řídký gel. Prodejce uváděl hustý, ale spíše byl středně hustý a


        MNĚ SE S TÍMTO GELEM PRACOVALO OPRAVDU ŠPATNĚ.


Stále mi stékal ke kůžičce a "cé" tvar mi pořád nešel. Ale časem a trénováním jsem přišla na to, jak s ním pracovat. I když to nebylo to pravé ořechové pro mě. Vůbec mi neseděl a bylo to na mé práci vidět. Hledala jsem dál, nechala si poradit a pořídila jsem dostatečně hustý gel. S ním už se mi pracovalo opravdu dobře.


        MOJE PRVNÍ NEHTY NEBYLA ŽÁDNÁ SLÁVA :) Podívejte se:

ČASEM A HLAVNĚ TRÉNOVÁNÍM UŽ TO BYLO LEPŠÍ :):Hledala jsem gel, který je vhodný pro začátečníky a má dobré vlastnosti. Poté


        JSEM SI POŘÍDILA PRO MĚ TEN IDEÁLNÍ GEL.


Našla jsem dosti hustý gel, který má i samovyrovnávací schopnosti. Tzn., že Vám na nehtech nezůstávají boule, ale gel se rozlije a krásně se sám vyrovná. Ale ne zas tak, že by stekl ke kůžičce :). To ne, na to je dost hustý. Hned mi padl do ruky. Jsem s ním schopná namodelovat až tři prsty najednou. Což je úžasné, velmi mi to urychlilo a usnadnilo práci. Věřím, že se brzy vypracuji natolik, že zvládnu všechny čtyři prsty najednou. Palce modeluji zvlášť, jelikož se do lampy dávají tak, aby byly otočené nahoru ke stropu.


        LZE S NÍM STAVĚT I MODELOVAT.


Je skvělý i v tom, že s ním lze stavět na šablonky a poté s ním i modelovat. V tomhle mi také velmi vyhovuje. A nemusím na stavění na šablonu používat další stavební gel :) Což je velká výhoda. 

Pracovat s ním mi dělá jen a jen radost :):
        CHCETE SI USNADNIT PRÁCI?


A chcete mít krásně namodelovaný "cé" oblouk? Určitě je pro Vás vhodný dostatečně hustý gel, který Vám poskytne dostatek času na to, abyste v klidu mohla pracovat, aniž by Vám stekl ke kůžičce. Ten gel, díky kterému jsem docela brzy zvládla modeláž, najdete zde: http://www.uvgely-laraprofinails.eu/GEL-ROSA-50-ml-d118.htm 

Věřím, že s tímto gelem se velmi rychle naučíte správně modelovat Vaše nehty či nehty Vaší kamarádce, že Vám s ním bude skvěle pracovat jako mně. Mám ráda třífázové gely, což tento gel je. Za mě je TOP. Gel rosa je lehce narůžovělý, ale průhledný, pokud ho použijete na bílou francii, možná pod ním nebude tak zcela výrazná. Ale pokud máte kvalitní bílý gel, je jednoduché ho použít až na cé oblouk ;-)


        JSEM PŘESVĚDČENA, ŽE GEL ROSA BUDE I U VÁS TOP ;-)


Patří mezi nejoblíbenější modelovací i stavební gely.


        NEVÍTE SI RADY PŘI VÝBĚRU GELU ČI JINÉHO MATERIÁLU?


Nikdy se nebojte obrátit se přímo na prodejce. Jistě Vám velmi rádi poradí a s Vámi vyberou přesně to, co potřebujete ;-)
Hezký den přeji,

Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz