LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

ODSTRANĚNÍ STARÉ MODELÁŽE, ZDOBENÍ - VIDEO

Publikováno 16.09.2016 v 20:50 v kategorii Modeláž, přečteno: 156x

     Spousta z Vás začínajících neví, jak použít brusku, jak brousit, jakou frézku použít. Já už vyzkoušela hodně frézek. Karbidové, keramické. Před časem jsem ale shlédla video jednoho profíka a ten měl frézku, s kterou jsem myslela, že to půjde špatně, že není moc dobrá. Opak je pravdou. Měl stříbrný válec, na konci hladký a kulatý. Ukazoval ve videu, jak se s ní dá krásně brousit přechody, že se s ní nepořežete. Nadchlo mě to a hned jsem si ji musela pořídit :) Nemůžu si ji vynachválit. Konečně už nemusím použít pilník k dopilování. Ve videu brousím stejným způsobem jako on. A musím říct, že mi to takto nejvíce vyhovuje. S touto frézkou se nebojím jet přes přechody a kolem kůžičky. Co je ale velmi důležité? Nemít brusku na maximum otáček. Jen maximálně na půlku, možná raději trošku méně. Když si s frézkou přejedete přes prst, neměla by Vám ublížit :) Odstranění modeláže díky ní trvá opravdu jen pár minut.

     Následuje odstranění kůžičky - zatlačením pusherem. Již jsem psala v článku v modeláži, že je opravdu NUTNÉ použít pusher. Nejprve kůžičku zatlačte. Prosím Vás všechnu, tzn. i na bocích. Druhou stranou odstraním zbylou kůžičku na nehtu. Pokud je kůžička velká, odstraním štipkami. Ale jen velmi opatrně a pokud je opravdu velká. Nakonec ještě vezmu kolem kůžičky bruskou, použiji frézku na kůžičku. Důkladně opráším. Je nutné odstranit všechen prach.

     Následně použiji nail prep, pak primer. Necháme důkladně zaschnout. Používá se jen na přírodní nehet. Následně modelujeme. Vypilujeme do tvaru, vyhladíme houbičkou, blokem. Důkladně oprášíme. Poté naneseme barevný gel ;-) Ve videu jsme použili white dream a neon pink. Na levé ruce jsem nejprve nanesla bílou, vytvrdila, ne celé 2 min, zhruba jen minutu a půl, aby mi tam zůstalo více výpotku. Do výpotku jsem malovala neon pink. Na pravé ruce jsem to udělala trošku jinak, což si myslím, že je určitě jednodušší. Dala jsem jednu vrstvu white dream. Vytvrdila, potom druhou a hned do ní jsem malovala neon pink. Efekt je trošku jiný, pro mě hezčí a rozhodně jednodušší a rychlejší :) Nakonec lesk brilliant top.

A ten konečně video najdete zde :)

Krásné tvoření všem :)
Hezký den,
Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz