LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA SVATEBNÍ VELETRH :)

Publikováno 12.11.2016 v 22:44 v kategorii Má cesta k modeláži a život s ní, přečteno: 117x

     V neděli 27. listopadu se na hotelu Allvet u Vyškova ve spolupráci se svatebním salonem Svatební ráj koná akce pro snoubence s názvem Svatba nanečisto. První ročník tohoto veletrhu příchozím nabídne žhavé trendy, novinky a inspirace v oblasti svatebního oboru pro další svatební sezónu 2017.      Na programu bude nejenom přínosný seminář pro snoubence, ale i komentovaná prohlídka prostor hotelu a také svatební veletrh, na kterém snoubenci naleznou vše, co s přípravou svatby souvisí - modely svatebních šatů, snubních prstenů, šperků, květiny pro nevěstu, ukázky floristické výzdoby svateb a svatebních hostin, nejnovější svatební trendy v účesech a líčení, ukázky svatebních oznámení, hudby, dekorací, prezentace fotografů a různých míst, určených pro svatební hostinu a další. Závěrem bude také módní přehlídka Svatebního ráje. 


    Můžete také ochutnat luxusní dezerty od paní Konečné:-) opravdu se jim nedá odolat......

Nabízí šlehačkové dorty a dezerty, koláčky, makronky, marcipánové měšce apod., které jsou vhodné pro svatební hostiny. Jsou zobrazeny na www: http://dorty-dezerty.cz/Mne tam také najdete :) Můžete se inspirovat několika variacemi svatebních nehtíků, vyzkoušet balbcare manikúru a třeba si nechat na jeden či dva nehtíky namalovat nějaké svatební zdobení :)   


  Můžete přispět dobrovolným vstupným a pomoci tak malému Lukáškovi:


     Jmenuji se Lukášek Pospíšil. Můj příchod na svět, byl zdlouhavý a komplikovaný, ale i tak maminka a tatínek věřili, že jsem v pořádku a zcela zdravé dítě. Doma se ze mě všichni radovali, začali jsme chodit na první procházky, ve 2 měsících jsem byl uvítán jako nový občánek města Slavkova u Brna...


     Najednou se vše změnilo. Špatně se mi spinkalo, moc jsem plakal a v necelých 3 měsících se mi začaly dít zlé věci. Rozhazoval jsem ručičkama, cukaly mi nožičky, vykuloval jsem očka a vůbec jsem nevěděl proč..... Ty lidičky okolo se o mě moc báli a tak jsme spěchali k paní doktorce, která nás šupem poslala do dětské nemocnice v Brně.
Zjištění lékařů bylo hrozivé. Nejdříve určili, že jde o těžkou formu epilepsie, ale pořád se jim něco nezdálo, proto mě museli uspinkat a udělat moc fotek mojí hlavičky. Přišla ta největší katastrofa.... zjistili, že došlo k poškození mozečku a mám skoro celou polovinu nenávratně zničenou....ani tu nebudu popisovat, jak mamince, tatínkovi a celé rodině bylo, vím jen, že pořád plakali. Po celou dobu byli moc stateční, všude byli se mnou, nespustili mě z očí.... Lidé v bílých pláštích se mi snažili pomoci, nastal kolotoč mnoha vyšetření, pořád mně dávali do pusinky nějaké fuj věci, ale ty bohužel nepomáhaly. Bylo mi čím dál hůř. Několikrát jsem musel s maminkou pobývat v cizím domě, v cizím pokoji, s cizími lidmi s dětmi, kteří se postupně stali našimi kamarády.


     V únoru 2016 se sešla komise lékařů, která rozhodla, že jedinou pomocí pro mě bude operace mozečku - odpojení pravé poloviny. Nastalo čekání na den D, který byl stanoven na 30.5.2016. Tentokrát mě uspinkali na dlouhých, předlouhých 6 hodin.
     

     Díky zlatým ručičkám paní doktorky a všem přítomným se operace zdařila. Ještě nějakou dobu jsem spinkal. Po probuzení se objevil zázrak, pohnul jsem oběma ručkama i nožkama. Uviděl jsem maminku a tatínka, měli slzy v očích, na rtech úsměv. Vše se vyvíjelo dobře. Po několika dnech se však objevily komplikace, opět mě uspinkali a vyvedli mi na pár dní dlouhou hadičku z hlavičky, která mi pomohla, aby se mi nezvyšoval tlak v hlavičce. Uplynulo několik týdnů a pustili nás domů. Bohužel jsem nezůstal doma dlouho, musel jsem zpět do nemocnice, kde mi museli zavést nastálo hadičku s ventilkem z hlavičky  do bříška. Levá polovina tělíčka mě neposlouchá, proto s maminkou poctivě cvičíme, abych se naučil aspoň z části to,  co umí ostatní děti. Bude to moc dlouhá cesta léčením  a rehabilitacemi.
 


Všichni se na Vás těšíme,

hezký den,

Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz