LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

STAVEBNÍ GELY - GEL ROSA A EXTRA GRIP ;-) A JARNÍ BARVIČKY

Publikováno 09.05.2017 v 11:17 v kategorii Modeláž, přečteno: 103x

     Skvělý stavební gel rosa, který je výborný na prodloužení na šablony. Drží tvar, nikam nesteče. Zároveň s ním můžete modelovat. Nemusíte tak hledat další gel, s kterým budete "dělat céčko". Má mírně narůžovělou barvu, nicméně po vytvrzení je čirý. Gel se netáhne, je nadýchaný, proto se s ním výborně pracuje. Zvládnete s ním s přehledem namodelovat celou ruku. Díky své hustotě ho nenajdete u kůžičky. A zároveň Vám nezanechá žádné bouličky. V rámci své hustoty se vyrovná. Je třífázový, použijte pod něj podklad. Malá ukázka.

     Náš top gel je builder extra grip. Je výtečný na problémové nehty. Máte zákaznice, kterým nic nedrží? Nehty neustále padají anebo se Vám dělají "odchlipky"? Použijte builder extra grip. Je třífázový, nicméně máme vyzkoušené, že perfektně drží i bez podkladového gelu. Můžete s ním prodlužovat na šablony. Je hustý, nikam nesteče. Anebo ho můžete použít jako mezivrstvu. Může pálit, proto ho nanášejte v tenké vrstvě a vložte do lampy na max 5 vteřin, vytáhněte na stejnou dobu a na stejnou dobu opět vložte do lampy. Opakujte cca 6x. Pokud ucítíte teplo, vytáhněte z lampy ihned. Jsou však klientky, které tento gel vůbec nepálí. A u těchto můžete použít i na modeláž ;-) Je nadýchaný a práce s ním je snadná. Má broskvový nádech, po vytvrzení není zcela čirý, což poznáte na bílé, není tak výrazná. Zde je vidět ve videu.

     A UŽ MÁTE NAŠE JARNÍ NOVINKY? :) TAK HONEM. TY VE VAŠEM ŠUPLÍKU NEMŮŽOU CHYBĚT :) Jsou nádherné, krásně kryjí. Koukněte se sem :).

Hezký den všem,
Alena

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz