LARA Profi Nailsvše, co potřebujete vědět o modeláži gelových nehtů

SVÁTKY SE JIŽ BLÍŽÍ

Publikováno 09.11.2016 v 00:00 v kategorii NAIL ART, přečteno: 84x

     I když jsou ještě daleko, již se blíží svátky klidu a pohody. Nádherné období, plné očekávání a překvapení - hlavně pro děti. Vánoce miluji, cítím vždy krásnou a zvláštní atmosféru. Mnoho lidí z mého okolí, i blízkého, považuje tyto svátky za uspěchané, hektické a které na ně klade obrovské nároky. Spousta lidí má pocit, že musí v tomto období toho hodně zvládnout - uklidit celý dům či byt, upéct několik druhů cukroví - pro tento "úkol" často chodí spousta žen pozdě spát, peče až do rána, ráno honem rychle zase do práce. Spousta žen a i mužů se honí po obchodech, shání spoustu dárků, jsou uspěchaní, znechucení... Většina lidí si již neuvědomuje, co vlastně Vánoce jsou. Jsou to přece svátky klidu a míru, pohody, kterou si máme užít společně se svou rodinou. Nejde přece o to mít co nejlepší cukroví, co nejvíce druhů, spoustu dárků, i někdy zbytečně předražených, přepychově uklizený dům, výzdobu, která má ohromit návštěvu...

     U nás doma se snažím udržet krásnou vánoční atmosféru. Ano, začínáme výzdobu již na advent, ale nic zbytečně nepřeháníme. Nehoníme se za dárky po přeplněných obchodech, napečeme perníčky, před Štědrým dnem vánočku, příp. další dva druhy cukroví, které se u nás zaručeně sní a zbytečně pak neleží v krabicích ještě další měsíc. Vše v poklidu a v pohodě.

     Nevím, jak je to u Vás doma, zda máte svátky rádi, či je nesnášíte. Ale snažte toto krásné období prožít v klidu, nenechte si zkazit to kouzlo Vánoc :)

     Ráda dávám dárky, mám radost, když vidím, jak jsou ostatní spokojení. A ode dneška do konce tohoto týdne, tzn. do 13.11. jsou v akci magnetické gelíky MAGIC GAZE. Jsou jen v omezeném množství, tak neváhejte:
CHARLOTTE, SAMANTHA, MARYLIN


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?KONTAKT: e-mail: laraprofinails@centrum.cz